Categories
Sold Out Space

SBM FFestival ewoluuje dla Was

Nie rzucaliśmy słów na wiatr mówiąc, że SBM FFestival 6 będzie najmocniejszą edycją naszego festiwalu. Już 76 dni przed rozpoczęciem imprezy liczba uczestników przekroczyła 20 000 osób.

W tym roku lokalizacja festiwalu to Lotnisko Bemowo w Warszawie – rozległy teren pozwoli nam postawić festiwalowe miasteczko z prawdziwego zdarzenia. Na miejscu czekać będą liczne strefy tematyczne, które powstaną we współpracy z naszymi partnerami m.in. adidas czy Strefa Jelenia, a w chwilach odpoczynku między koncertami możecie udać się do strefy gastro, w której znajdziecie food-trucki (również vege!) oraz bary z odświeżającymi napojami, zarówno bez jak i alkoholowymi. Duża zmiana na tegorocznej edycji SBMFF to również odpowiedź na Wasze prośby – na teren festiwalu możecie wejść z pustymi bidonami i butelkami filtrującymi, które napełnicie z waterhole, czyli zbiornika z darmową wodą pitną. Po raz pierwszy w historii SBMFF uczestnicy mogą nocować na polu namiotowym, które jest częścią miasteczka festiwalowego. Gwarantujemy, że noclegu bliżej terenu imprezy nie znajdziecie! Udoskonaliliśmy również pakiety biletów premium, które w tym roku zapewniają Wam m.in. dostęp do wydzielonej strefy premium pod sceną, fast track przy wejściu, a przed festiwalem posiadacze tych biletów otrzymają box z niezbędnikiem festiwalowym!

Uwierzcie, że nie chcecie przegapić tegorocznej edycji SBMFF także łapcie bilety na www.sbmffestival.pl i widzimy się pod koniec sierpnia!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *